WIESŁAW MOZGAWA REMEDIUM | ul. Matejki 10, 63-100 Śrem | Tel: 61 2828 100 Tel. 501 384 200 | E-mail: versaperspolska@gmail.com | NIP: 7851013041 | REGON: 630927380

Informacje

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyciskarki do soków

Motywacja do zmiany swojego stylu życia na chociaż troszkę zdrowszy? Jest! Dobra, ślimakowa wyciskarka wolnoobrotowa do owoców Versapers? Jeszcze nie? Nie ma na co czekać! Na tej stronie mogą Państwo zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie modelami tego urządzenia. Wśród nich znajdują się propozycje zróżnicowane nie tylko pod kątem estetyki i kolorystyki, ale również funkcjonalności. Wśród nich znajdują się tylko dobre urządzenia, które sprawią, że zwykłe owoce zamienią się w przepyszny nektar pełen niezbędnych witamin. Mając w domu tego typu sprzęt w krótkim czasie można zamienić kawę lub ulubiony napój gazowany na własnoręcznie zrobiony i skomponowany sok.

Wszystkie dostępne u nas ślimakowe wyciskarki wolnoobrotowe Versapers do soków to urządzenia najwyższej jakości, które zachowują wartości odżywcze produktów spożywczych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprzętem dostępnym na naszych wirtualnych półkach oraz do wyboru najbardziej odpowiedniej wersji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl